Co najlepsze na cellulit? Wybrane produkty

co najlepsze na cellulit

Problemy rodzące się wraz z wiekiem. Kto zna ten problem? Jesteś po 35-40 roku życia to na pewno dotknął cię cellulit, czyli w efekcie nierówna i pofałdowaną skóra w obrębie pośladków, ud, kolan bioder oraz ramion i sutków. Wiadomo, ze dotyczy on w 99% kobiet, rzadko występuję u mężczyzn. Więc kieruję ten artykuł przede wszystkim do was drogie Panie. Jeśli znacie sprawdzone sposoby domowe to chętnie zobaczę słowo komentarza od was. A teraz mały ranking co jest najlepsze na cellulit, przygotowany przeze mnie.

Co najlepszego na cellulit wybrać?

Patrząc na to, jak mocno rynek jest nasycony przeróżnymi maściami, kremami, tabletkami i wszystkimi innymi preparatami naprawdę ciężko było wyselekcjonować listę produktów. Pozwoliliśmy więc przeprowadzić sobie ankietę wśród naszych czytelniczek, którym udało wygrać się tę męczącą walkę. Zaczynamy!

Miejsce na skraju rankingu, nr 5. Visalise

O to leki na cellulit, stosowane w zabiegach tzw. mezoterapii, czyli zabieg medyczny polegający na dostarczeniu do skóry bezpośrednio substancji leczniczych i regenerujących. Zacznijmy od miejsca 5 naszego zestawienia produktów, czyli… Vialise. 7 tygodni stosowania ekstraktu bogatego w dary natury i nie wielkie zmiany. Wygląd skóry nie rokował poprawy. Zaleta: gwarancja zwrotu kosztów jeśli preparat nie zapewni poprawy. Zapewne ten krem to nie lek na cellulit.

Miejsce 4 rankingu to Tołpa Dermo Body Cellulite.

Przez „internet” opisywany jako skuteczny, aczkolwiek w naszych testach nie zrobił większej różnicy. Poprawa nastąpiła w niewielkim procencie i po długim okresie czasu( 2 miesiące ). Dużym plusem jest łatwa dostępność w sklepach internetowych i cena w owych znacznie mniejsza niż w stacjonarnym sklepie.

Na 3 miejscu uplasował się krem firmy Soraya

W cenie 15 zł, który przy zastosowaniu ćwiczeń i diecie jako pierwszy zaskoczył rezultatem, chociaż jego minus to to, że widoczne efekty nie utrzymały się zbyt długo. Soraya Body Diet 24 łatwo dostępny.

Drugim miejscem na podium jest cellulit Oligo.DX

Jest to krem amerykańskiej firmy DS Laboratories. Według doniesień „infosfery” najbardziej rozpoznawalny na rynku. Chcieliśmy się zmierzyć z tą opinią. Ten lek na cellulit wypadł nieco lepiej niż pozostałe i znalazł by się w naszych preferencjach, gdyby nie to że jedynym sprawdzonym miejscem zakupu jest strona producenta, ponieważ na rynku możemy spotkać się z wieloma podróbkami. Efekt „odmłodzenia” widoczny po 5-6 tygodniach.

Miejsce pierwsze. Wielka niespodzianka! Jest to krem Cellutix!

Nadszedł czas na zaprezentowanie miejsca pierwszego w naszym rankingu. W pozostałych przypadkach problem cellulitu za każdym razem powracał. Tym razem, zawiedzeni tyloma niepowodzeniami przeżyliśmy miłe zaskoczenie , gdyż polecony przez znajomą krem Cellutix zerwał z naszym problemem raz na zawsze. Stan chorobowy skóry zniknął i działanie jest jak najbardziej aktualne. Oczywiście dla pewności polecamy regularne stosowanie kremu ,ale jest on lekiem z wysokiej półki. Kobiety pytają się często co na cellulit na udach. Potwierdzamy. Cellutix. Wraz z szybkim działaniem mamy do czynienia z efektem trwającym cały czas.

Podsumowując

Ranking prowadzony w okresie 2017-2018 dał jasne rezultaty. Jest kilka preparatów mających wpływ na efekt „pomarańczowej skórki”,ale tylko jeden preparat rozwiał nasze wątpliwości. Dziękujemy za poświęcony nam czas i jeszcze raz proponujemy wszystko co najlepsze na cellulit, czyli krem Cellutix!

Bibliografia

 1. Cellulit (III). Patogeneza; Woźniak M., Zegarska B., Kaczmarek‑Skamira E., Śliwińska J., Zegarski T.; Derm Estet. 2011, 3 (74), 148–150
 2. Dermatologia. Podręcznik dla studentów kosmetologii; Nowicka D.; Górnicki Wyd. Med. Wrocław 2007, 136
 3. Kosmetologia. Podstawy; Kaniewska M.; WSiP, Warszawa 2011, 186–193

5 Odpowiedzi do Co najlepsze na cellulit? Wybrane produkty

 1. Wiktoria Gdańsk pisze:

  Ale super, że można poczytać obiektywne wyniki po stosowaniu kremów! Wreszcie coś rzetelnego.

 2. Patricia pisze:

  Nie spodziewałabym się tego kremu na pierwszym miejscu. Nigdy o nim nie słyszałam, a do tej pory stosowałam właśnie Sorayę. Efekt był nawet spoko, ale jednak oczekiwałoby się czegoś lepszego…

  • Ninka pisze:

   A ja wręcz przeciwnie – zdziwiłabym się, jakby jakiś inny krem wygrał ranking. Cellutix jest naprawdę dobry, szkoda, że mało osób o nim słyszało. 🙁

 3. mineczka<2 pisze:

  Zasugerowałam się Waszym rankingiem, gdy miesiąc emu kupowałam krem i muszę przyznać, ze to był strzał w dziesiątkę! Ten krem jest fenomenalny, tzn. Cellutix. Wreszcie mam gładziutkie nóżki.

 4. Katja pisze:

  Hm, właśnie dlatego myślę, że nie opłaca się kupować tanich kremów – efekt jest zwyczajnie nietrwały. :/ Wolę już chyba więcej zainwestować, ale bym pewna, że moja skóra będzie lepiej wyglądała przez dłuższy czas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *